odwiert geologiczny badanie geotechniczne gruntu utwardzanie podłoża geolog, geotechnik kafar samojezdny na placu budowyJak wyglądają badania geologiczne i geotechniczne w praktyce?


Działania geologiczne oraz geotechniczne wymagają specjalistycznej wiedzy oraz odpowiedniego sprzętu, który umożliwia profesjonalne i dokładne badania podłoża budowlanego oraz gruntu pod inwestycję, niezależnie od jej rodzaju. Nasze działania są wymagające ze względu na pracę w różnym terenie, nie rzadko błotnistym. Jednak niestraszne są nam nowe wyzwania i chętnie podejmujemy współpracę podczas nowych projektów, również tych rozbudowanych i czasochłonnych. Przeprowadzane przez nas badania zagęszczenia gruntu jesteśmy w stanie wykonać niezależnie od tego, czy podłoże jest równomierne, znajduje się z łatwym bądź trudnym dojazdem, czy też położone jest w centrum ruchliwego miasta.

Kilka ujęć z naszych prac

Geologia oraz badania geotechniczne nie należą do prostych. Jednak jest to nasza pasja, która przynosi nam wiele satysfakcji. Dlatego chcielibyśmy przybliżyć Państwu, jak wyglądają od strony praktycznej zajęcia, które wykonujemy. Przygotowaliśmy niewielką galerię zdjęć, która ukazuje naszych specjalistów podczas codziennej pracy w terenie takiej jak wiercenia geotechniczne czy sondowanie. Mamy nadzieję, że w ten sposób, chociaż w niewielkim stopniu przybliżmy Państwu, na czym polegają badania gruntu i z czym mierzymy się każdego dnia. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania odnośnie naszych prac, to oczywiście zachęcamy do kontaktu.

Oferowane usługi świadczymy głównie na terenie województwa mazowieckiego i to właśnie z prac na tym terenie pochodzą poniższe zdjęcia. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub do osobistego odwiedzenia biura w Zielonce pod Warszawą i skorzystania z naszych usług.


geotechnik     utwardzanie podłoża     roboty geotechniczne     rów odwadniający

tworzenie przesiąkliwego podłoża     zageszczanie podłoża     zageszczanie drogi     budowa autostrady

próbka geotechniczna     odwiert     badanie gruntu w terenie     wykonywanie odwiery geotechnicznego

wiercenie kafarem w gruncie