odwiert geologiczny badanie geotechniczne gruntu utwardzanie podłoża geolog, geotechnik kafar samojezdny na placu budowyKontakt do nas


Zdajemy sobie sprawę z tego, że projekt geotechniczny oraz wszelkie prace geologiczne mogą wydawać się skomplikowane i niejasne. Dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi geodetami. Z przyjemnością odpowiemy na nurtujące pytania oraz postaramy się w przystępny sposób wyjaśnić konieczne do przeprowadzenia w przypadku danej inwestycji działania oraz przedstawimy, jak wygląda współpraca z naszym biurem geologicznym. Zachęcamy do kontaktu również w przypadku pytań odnośnie zakresu naszych usług, obecnych terminów realizacji nowych projektów, czy szczegółów dotychczasowych realizacji. Bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami z pewnością ułatwi Państwu decyzję o podjęciu współpracy z biurem Bugeo.

Stały kontakt podczas realizowanych projektów geotechnicznych

Bieżący kontakt oraz raportowanie postępów prac są niezwykle ważne w owocnej współpracy. Dlatego zarówno naszym przyszłym, jak i obecnym Klientom oferujemy możliwość stałego kontaktu z geodetami. Zapraszamy zarówno do kontaktu telefonicznego, poprzez formularz kontaktowy, jak i do osobistego odwiedzenia biura Bugeo, które znajduje się w Zielonkach koło Warszawy. Dogodna lokalizacja pozwoli Państwu na dojazd do nas z całego województwa mazowieckiego.

Podczas spotkań chętnie przedstawimy szczegóły naszych usług, które obejmują opinie geotechniczne, wiercenie i sondowanie geologiczne oraz sporządzanie ekspertyz. Prowadzimy badania geologiczne oraz geotechniczne w oparciu o nowoczesny sprzęt na terenie całego Mazowsza.

Jeśli szukają Państwo doświadczonych geologów z terenu województwa mazowieckiego, to zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz.

Pytania do geologa - formularz kontaktowy:


strzałka

KontaktBIURO GEOLOGICZNE "BUGEO"

05-220 Zielonka
ul. Poniatowskiego 16

tel. 22 781 85 13
kom. 501 78 48 61


biuro@bugeo.eu
ireneusz@bugeo.eu Obowiazek informacyjny

strzałka

Formularz

Imię i nazwisko:

Email:

Telefon:

Treść zapytania:

Zapoznałem się z Polityką prywatnosci serwisu www.bugeo.eu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BIURO GEOLOGICZNE BUGEO IRENEUSZ KOZBIAL, Poniatowskiego 16 05-220 Zielonka, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może byc wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@bugeo.eu, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofniecięm.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny