odwiert geologiczny badanie geotechniczne gruntu utwardzanie podłoża geolog, geotechnik kafar samojezdny na placu budowy


> strzałka

Kontakt do biura geologicznego Bugeo w Zielonce


Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z fachowej pomocy geotechnika lub geologa, to zachęcamy do kontaktowania się z Biurem geologicznym "BUGEO" z Zielonki koło Warszawy. Zajmujemy się wierceniem i sondowaniem geologicznym, przygotowujemy projekty geologiczne, sporządzamy ekspertyzy i opinie geologiczne. Prowadzimy badania geologiczne oraz geotechniczne na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące świadczonych przez nas usług - prosimy o przesyłanie ich poprzez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy. Zapraszamy do współpracy!

Pytania do geologa - formularz kontaktowy:


strzałka

KontaktBIURO GEOLOGICZNE "BUGEO"

05-220 Zielonka
ul. Poniatowskiego 16

tel. 22 781 85 13
kom. 501 78 48 61


biuro@bugeo.eu
ireneusz@bugeo.eu Obowiazek informacyjny

strzałka

Formularz

Imię i nazwisko:

Email:

Telefon:

Treść zapytania:

Zapoznałem się z Polityką prywatnosci serwisu www.bugeo.eu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BIURO GEOLOGICZNE BUGEO IRENEUSZ KOZBIAL, Poniatowskiego 16 05-220 Zielonka, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może byc wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@bugeo.eu, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofniecięm.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny


 
Jesteśmy na GMB
GMB