odwiert geologiczny badanie geotechniczne gruntu utwardzanie podłoża geolog, geotechnik kafar samojezdny na placu budowy


> strzałka

Zakres usług biura geologicznego Bugeo - Warszawa


Biuro geologiczne Bugeo działa na rynku już od 1999 roku. Przez te wszystkie lata wykonaliśmy niezliczoną ilość różnego rodzaju opracowań geotechnicznych i hydrogeologicznych. Taki bagaż doświadczenia pozwala nam przystępować do najbardziej skomplikowanych i nietypowych badań i opracowań. Wykonujemy wszystkie badania związane z geotechniką i geologią inżynierską. Podejmujemy się przygotowania ekspertyz i opinii hydrogeologicznych.

Prace z zakresu geotechniki i geologii inżynierskiej - Warszawa

Wykonujemy prace w zakresie geotechniki, geologii inżynierskiej i hydrogeologii.

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu wielu specjalistycznych prac, takich jak: wiercenia geotechniczne badawcze wiertnicą mechaniczną i ręczne oraz sondowania geotechniczne gruntów DPL, DPM, DPH, SLVT, VT. W zakresie naszej działalności mieści się opracowywanie geotechnicznych warunków posadowienia dla obiektów budowlanych, które obejmuje przygotowanie opinii geotechnicznych, dokumentacji geotechnicznej związanej z badaniem podłoża gruntowego, projektu geotechnicznego powstającego we współpracy z projektantem, w końcu ekspertyzy geotechnicznej. Świadczymy usługi z zakresu nadzoru geotechnicznego przy realizacji obiektów budowlanych.

Hydrogeologia – zakres prac:

Przygotowujemy projekty robót geologicznych, a ponadto dokumentacje geologiczno-inżynierskie. Uzupełnieniem szerokiego wachlarza świadczonych usług jest przygotowanie ekspertyz i opinii hydrogeologicznych dla przydomowych oczyszczalni ścieków. Ceny zależą od zakresu badań, metrażu wierceń i sondowań i ustalane są indywidualnie.

 
Jesteśmy na GMB
GMB