odwiert geologiczny badanie geotechniczne gruntu utwardzanie podłoża geolog, geotechnik kafar samojezdny na placu budowyKilka słów o naszym biurze geologicznym


Na rynku działamy już od 1999 roku, oferując Państwu niezbędne usługi geologiczne oraz geotechniczne związane z budownictwem. Nasza wiedza oraz doświadczenie sprawiają, że nie straszne są nam nawet najbardziej rozbudowane i czasochłonne projekty. Wykonujemy badania geologiczne oraz badania geotechniczne związane zarówno z małymi inwestycjami, jak i bardziej złożonymi. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykonywanie wszystkich badań związanych z geotechniką i geologią inżynierską. Podejmujemy się przygotowania ekspertyz i opinii hydrogeologicznych. Niezależnie od zakresu powierzonych nam prac, gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm świadczonych przez nas usług.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z biurem geologicznym Bugeo?

Nie tylko wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz umiejętności praktyczne przemawiają za współpracą z nami. Jako priorytet stawiamy sobie jakość świadczonych usług oraz terminowość. Podczas współpracy do projektu podchodzimy indywidualnie, dbając o to, aby w jak największym stopniu sprostać Państwa potrzebom oraz oczekiwaniom. Dzięki temu współpracując z nami, zyskują Państwo partnera, a zarazem profesjonalne wsparcie. Na każdym etapie prac geologicznych czy geotechnicznych nasz geotechnik pozostaje z Państwem w stałym kontakcie, informując o postępach prac. Taki system pracy gwarantuje zadowolenie Klienta oraz stały postęp wykonywanych działań. Oczywiście w przypadku pytań z chęcią służymy pomocą. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji podczas całego przebiegu współpracy.

W skład naszych usług wchodzi nie tylko geotechnika, ale wiele innych działań. Dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych prac.