odwiert geologiczny badanie geotechniczne gruntu utwardzanie podłoża geolog, geotechnik kafar samojezdny na placu budowyBugeo – czym się zajmujemy?

Bugeo to biuro geologiczne, które oferuje Państwu szereg profesjonalnych usług geologicznych i geotechnicznych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który ułatwia nam codzienną pracę, a wykwalifikowany personel zapewnia najwyższą jakość i rzetelność wykonywanych badań i pomiarów. Specjalizujemy się w geotechnice, geologii inżynierskiej i hydrogeologii. W skład tych działań wchodzą między innymi:

  • sondowania geotechniczne gruntów DPL, DPM, DPH, SLVT, VT,
  • badania podłoża gruntowego pod konkretną inwestycję budowlaną,
  • wiercenia geotechniczne wiertnicą mechaniczną i ręczne.

Do naszych usług zalicza się również opracowywanie geotechnicznych warunków posadowienia dla obiektów budowlanych. Tego typu działania są w dużej mierze podstawą do rozpoczęcia jakichkolwiek prac budowlanych na danym gruncie. Dodatkowo zajmujemy się hydrogeologią, czyli pracami związanymi z uregulowaniem kwestii dla przydomowych oczyszczalni ścieków.

Sporządzanie dokumentacji

Poza pracą w terenie i wykonywaniem badań gruntowych nasza oferta obejmuje kompleksowe przygotowanie dokumentacji z przeprowadzonych działań. W ramach współpracy otrzymują Państwo dokumentację geologiczno-inżynierską, która zawiera wyniki i pomiary wykonane na danym gruncie. Dodatkowo mogą się Państwo zdecydować na opinię lub ekspertyzy geologiczne i hydrologiczne, które oprócz faktów będą zawierać ocenę danego gruntu pod względem opłacalności budowy inwestycji. Decydując się na współpracę z nami, otrzymują Państwo kompleksowe prace geologiczne i geotechniczne oraz profesjonalną dokumentację, która pozwala na podjęcie decyzji o budowie danego obiektu na konkretnym terenie. Prowadzimy również nadzór geotechniczny i geologiczny podczas prac budowlanych.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania odnośnie zakresu oferowanych przez nas usług, zachęcamy do kontaktu. Z chęcią przybliżymy szczegóły współpracy.